Jídelníček naší školky

Aktuálně: Informace pro rodiče jsou v záložce Stravování - Jídelna.

Obědy do obědníků si můžete vyzvedávat v době 11.00 - 11.30 hod. Pokrmy vydávané do obědníků a svačiny odnesené z MŠ jsou určeny k okamžité spotřebě bez skladování. Spotřebujte do 30 minut od převzetí.

Jídelníčky doplňujeme/upravujeme dle aktuální nabídky Madety (mléčné výrobky) a dodavatelů ovoce a zeleniny až konkrétní týden na tištěných jídelníčcích na nástěnkách ve školce. Jídelníček uvedený zde na webových stránkách se tedy může lišit od těch tištěných ve školce.

Po celý den dbáme na pitný režim dětí ! K dispozici máme vždy čerstvou vodu, ovocný bylinný čaj, ovocný mošt z Lhenic, mléko.

S radostí vám můžeme oznámit, že veškeré

hovězí maso odebíráme pouze z farmy produkující BIO maso, a to z Farmy Strážný.

kuřecí maso odebíráme z  Farmy DRUHAZ spol. s r.o. nebo z Farmy Loužná, s.r.o.

- mléko a mléčné fýrobyky z Farmy Diviš, z Madety a.s.

- mošty a jablka - z Rodinné farmy ze Lhenic - Karel Gregora

ryby - Výběru ryb věnujeme velkou pozornost. Odebíráme kvalitní mořské ryby, a to aljašskou tresku, lososa..., občas se nám podaří ufinancovat i chlazené ryby.