Dráčata

(děti 5-7leté), 24 dětí,  paní učitelka Ivana Křivánková, Mgr. Veronika Novotná.

Pedagogickou činnost plánujeme v ucelených celcích, aby dítě mělo možnost vše dostatečně prožít v různých činnostech. Při plánování vycházíme z cílů Rámcového vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání. Školní  vzdělávací program vypracovává celý pedagogický sbor,  obsahuje pět integrovaných bloků, se kterými pracujeme volně a tvořivě s ohledem na individuální potřeby dětí ve třídě.

Umístění přízemí MŠ.

Sluníčka

(děti 5-7leté), 23 dětí, paní učitelka Bc. Gabriela Jánská, Jana Kosáková.

Umístění přízemí MŠ.

Koťata

(děti 4-5leté), 20 dětí,  paní učitelky: Alena Hraničková, Bc. Petra Žídková

Umístění v 1. patře MŠ

Šmoulata

(děti 3-4leté), 20 dětí, paní učitelky: Bc. Markéta Čarková, Sára Šímová

Tato třída zajišťuje nenásilný přechod dětí z rodiny do mateřské školy, adaptaci na nové prostředí (rodiče mohou pobývat s dítětem ve třídě neomezeně dlouhou dobu).