Dráčata

(děti 5-7leté), 19 dětí,  paní učitelka Alena Hraničková

Ve třídě Dráčat je celoročně prováděn ozdravný program „Zdravé dýchání“ pomocí základů hry na zobcovou flétnu.

Pedagogickou činnost plánujeme v ucelených celcích, aby dítě mělo možnost vše dostatečně prožít v různých činnostech. Při plánování vycházíme z cílů Rámcového vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání. Školní  vzdělávací program vypracovává celý pedagogický sbor,  obsahuje pět integrovaných bloků, se kterými pracujeme volně a tvořivě s ohledem na individuální potřeby dětí ve třídě.

Sluníčka

(děti 5-7leté), 19 dětí, paní učitelka Bc. Markéta Čarková

Ve třídě Sluníček se pracuje metodami dramatické výchovy. Třída je zaměřena na rozvoj estetických aktivit.

Koťata

(děti 4-5leté), 22 dětí,  paní učitelky: Jana Kosáková, Mgr. Veronika Novotná

Třída Koťat má rozšířenou hudebně -  pohybovou výchovu.

Šmoulata

(děti 3-4leté), 27 dětí, paní učitelky: Bc. Petra Žídková, Ivana Křivánková

Tato třída zajišťuje nenásilný přechod dětí z rodiny do mateřské školy, adaptaci na nové prostředí (rodiče mohou pobývat s dítětem ve třídě neomezeně dlouhou dobu).