PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ DO MŠ ČTYŘLÍSTEK PRO ŠKOLNÍ ROK 2020/21

mso-bidi-font-family:"Times New Roman";
mso-bidi-theme-font:minor-bidi;}

PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ DO MŠ ČTYŘLÍSTEK PRO ŠKOLNÍ ROK 2020/2021
V souvislosti s mimořádnými opatřeními vlády k ochraně obyvatelstva v souvislosti s koronavirem a onemocněním COVID-19 zápisy k předškolnímu vzdělávání pro školní rok 2020/2021 proběhnou v souladu s právními předpisy v období od 2. 5. 2020 do 16. 5. 2020 bez osobní přítomnosti dětí a zákonných zástupců.
Žádost o přijetí k předškolnímu vzdělávání je možné doručit následujícími způsoby:

1. do datové schránky školy 5zykqey,
  2. e-mailem (gabriela.janska@ms-ctyrlistek.strakonice.eu) s uznávaným elektronickým podpisem,
  3. poštou (MŠ Čtyřlístek, Holečkova 410, 386 01 Strakonice),
  4. osobním podáním: do poštovní schránky školy
  5. !!! v krajním případě osobním podáním žádosti zákonným zástupcem dítěte - nutno zamezit vyšší koncentraci osob v prostorách školy, proto je možnost využití rezervačního systému  - zde.

Pokud bude podání učiněno pomocí e-mailu (bez el. podpisu), je nutné jej do 5 pracovních dnů zákonným zástupcem potvrdit jedním z výše uvedených způsobů.
Potřebné dokumenty:

• Žádost o přijetí – lze stáhnout z našich web stránek (Dokumenty/Zápis do MŠ 2020-21) nebo vyzvednout v prosklenné chodbě budovy školy od 27. 4. - 30. 4. 2020 (vždy od 8:00 do 12:00 hodin).
  • Čestné prohlášení k očkování - lze stáhnout z našich web stránek (Dokumenty/Zápis do MŠ 2020-21) nebo vyzvednout v prosklenné chodbě budovy školy od 27. 4. - 30. 4. 2020 (vždy od 8:00 do 12:00 hodin). V současné situaci nenavštěvujte osobně praktického lékaře. Pro doložení stačí čestné prohlášení.
  • Kopie rodného listu.
  • Kopie očkovacího průkazu.

Zákonný zástupce po podání Žádosti o přijetí k předškolnímu vzdělávání obdrží registrační číslo dítěte (formou SMS nebo e-mailem), pod kterým bude po dobu správního řízení vedeno.
Seznam registračních čísel přijatých dětí bude zveřejněn na webových stránkách školy  (www.ms-ctyrlistek.strakonice.eu) a v prosklenné chodbě budovy školy. Termín zveřejnění rozhodnutí bude sdělen na webových stránkách školy.
Rozhodnutí o nepřijetí bude zasláno na uvedenou adresu v žádosti do vlastních rukou zákonného zástupce.
V případě potřeby volejte na tel.: 776 349 562
                                                                                                          Bc. Gabriela Jánská