Šablony pro MŠ a ZŠ I OP JAK

Účelem dotace je:
- zvyšování kvality, inkluzivity a účinnosti systémů vzdělávání
- zajišťování rovného přístupu ke kvalitnímu a inkluzivnímu vzdělávání, včetně usnadňování vzdělávací mobility znevýhodněných skupin

Celkové výdaje  557 644,00 Kč

Pátek, Září 8, 2023

Dotační program "My v tom Jihočechy nenecháme"

"My v tom Jihočechy nenecháme"

Datum: Čtvrtek, Září 1, 2022 - 12:00 - Úterý, Leden 31, 2023 - 12:00

Dotační program: MY V TOM JIHOČECHY NENECHÁME I - Podpora rodin s dětmi od 3 let do dovršení 19 let na školní a mimoškolní aktivity

Registrační číslo projektu:  480-251/23

Název projektu:  "My v tom Jihočechy nenecháme I"

Dotační program s názvem "My v tom Jihočechy nenecháme I" byl podpořen z rozpočtu Jihočeského kraje.

Byla poskytnuta finanční podpora z rozpočtu Jihočeského kraje - neinvestiční dotace ve výši  3 105,- Kč.

Účel projektu:

Účelem dotace bylo poskytnutí peněžních prostředků v rámci programu „My v tom Jihočechy nenecháme I”, jehož cílem byla podpora rodin s dětmi s přihlédnutím k aktuální ekonomické situaci a razantně se zvyšujícím nákladům rodinných rozpočtů na zajištění základních potřeb (vzrůstající ceny energií, vzrůstající hypotéční úroky, ceny nájmů, dopravy, potravin atd.). Program sloužil ke kompenzaci výdajů za školní a mimoškolní aktivity rodin s podporovanými dětmi.

Středa, Duben 5, 2023