Stezka zajíčka Ušáčka

Ahoj všem,

pro veliký úspěch Stezky skřítka Strakáčka jsme pro děti připravily její pokračování                s názvem Stezka zajíčka Ušáčka, kterou si můžete projít kdykoliv od 24. 3. do 9. 4. 2021.

Cesta začíná u naší školky (MŠ Čtyřlístek) - další pokyny naleznete v přiloženém dopise        od zajíčka Ušáčka (viz níže).

S sebou budete potřebovat papír, tužku nebo propisku, ozdobenou kraslici nebo jinou jarní dekoraci, kterou připevníte na plot naší školky, než na stezku vyrazíte. Můžete si opět vzít i igelitový pytlík na odpadky. Než vyrazíte, nechte děti nakreslit na jednu stranu papíru obrázek, na druhou stranu napište jméno dítěte a vezměte s sebou na cestu - budete na něj zaznamenávat vyřešení úkolů.

Poté co  stezku projdete, přijďte si s vyplněným papírem před školku pro odměnu.

Každý všední den, zítřkem počínaje (24.3.2021), na vás budeme vždy v 17:00 hodin čekat před školkou s odměnou. Můžete vzít i sourozence, i on samozřejmě dostane odměnu.

Ve Fotogalerii budou opět fotky úspěšných účastníků.