Stezka skřítka Strakáčka

Ahoj všem,

protože nemůžeme do školky, připravily jsme pro vaše děti hru „Stezka skřítka Strakáčka“, kterou si s nimi můžete kdykoliv od 9. do 21.3. 2021 projít.

Cesta začíná u naší školky (MŠ Čtyřlístek) - další pokyny naleznete v přiloženém dopise od skřítka Strakáčka.

Budete potřebovat s sebou jen dva igelitové pytlíky, papír, tužku nebo propisku. Než vyrazíte, nechte děti nakreslit na jednu stranu papíru obrázek, na druhou stranu napište jméno dítěte a vezměte s sebou na cestu - budete na něj zaznamenávat vyřešení úkolů.

Poté, co si stezku projdete, přijďte si s vyplněným papírem před školku pro odměnu.

Každý den, zítřkem počínaje (9.3.2021), na vás bude vždy v 17:00 hodin čekat před školkou paní učitelka Čarková s odměnou. Můžete vzít i sourozence, i on samozřejmě dostane odměnu.

Stezku skřítka Strakáčka si můžete projít kdykoliv od 9. do 21.3.2021.

Ve Fotogalerii jsou fotky úspěšných účastníků.